قالب وردپرس
خانه / ویترین های هوشمند

ویترین های هوشمند

چرا از تابلوهای LED استفاده می کنید که تنها قابلیت نمایش متن با کیفیت پایین دارند در حالی که می توانید با استفاده از ویترین نمایشگر انواع اطلاعات را به صورت فیلم، اسلاید و عکس و متن بر روی شیشه فروشگاه خود به نمایش بگذارید؟!

تبدیل شیشه ویترین شما به ویترین هوشمند(interactive vitrin)
یک تکنولوژی بی نظیر و حیرت آور : تبدیل شیشه های فروشگاه ها به صفحات قابل لمس و اجرای برنامه های تبلیغاتی و کامپیوتری!
با استفاده از محصولات اینتراکتیو شرکت نوین تاچ شما این امکان را دارید تا ویترین خود را که از شیشه می باشد هوشمند سازید با استفاده از Touch Foil ویترین شما تبدیل به مانیتور تاچی می شود که تمام اطلاعات فروشگاه شما را تنها با لمس کردن صفحه ی شیشه ای ویترین می تواند در اختیار مشتریان قرار دهد .شما می توانید با ایجاد یک ویترین ۲۴ ساعته هوشمند و مجازی فروش خود را دائمی کنیدوحتی در زمان تعطیلی فروشگاه سفارش بگیرید. کل یا بخشی از شیشه مغازه شما تبدیل به مانیتوری خواهد شد که محصولات شما را نمایش می دهد و مشتری با لمس شیشه ، خرید خود را انجام میدهد. تجسم کنید بیرون از یک فروشگاه پوشاک ایستاده اید و بر روی شیشه فروشگاه تصویری از سایت فروشگاه قرار دارد و شما میتوانید با لمس منوها وارد بخش های مختلف فروشگاه مجازی شده و کالای مورد نطر را با رنگ و اندازه و مقدار و حجم مورد نیازتان سفارش دهید و محصولات متعدد را ببینید.دقیقاَ مانند آنکه یک مانیتور تاچ اسکرین روبروی شماست. خیلی از مشتریان دوست ندارند به داخل فروشگاه وارد شوند و تمایل دارند محصولات را از پشت ویترین ببینند،این سازهها این امکان را به مشتری می دهند که قبل وارد شدن به فروشگاه با کلیه محصولات آن فروشگاه آشنا شوند و پس از بررسی مشخصات داخل مغازه وارد شوند. از دیگرفواید ویترین هوشمند :

• جلب توجه مشتری و افزایش کسب و کار
• معرفی کامل محصول با جزئیات بدون نیاز به حضور مشتری و با شیوه ای بسیار جذاب
• امکان انتقال و بروز رسانی اطلاعات و پیامهای تبلیغاتی
• صرفه جویی در زمان مشتری و صاحب فروشگاه
ویترین هوشمند در دو مدل قابل استفاده می باشد :
۱- ویترینی که به صورت عکس یا فیلم به معرفی محصولات و خدمات فروشگاه میپردازد به این صورت که کل یا بخشی از شیشه مغازه شما تبدیل به مانیتوری خواهد شد که محصولات شما را به صورت فیلم یا عکس در طی شبانه روز نمایش می دهد درحالی که با تبلیغات قدیمی تنها امکان تبلیغ یک یا چند محصول فراهم بود.

۲- ویترینی که اینتراکتیو بوده و با مشتری تعامل میکند به این صورت که مشتری می تواند با لمس کردن صفحه ویترین کلیه اطلاعات موجود را بررسی کرده و حتی میتواند تغییراتی در تصاویر ویترین ایجاد نماید و سوالات خود را از ویترین بپرسد.

قالب وردپرس قالب وردپرس