قالب وردپرس
خانه / فرش مجازی

فرش مجازی

فرش هوشمند یا فرش تعاملی (interactive floor) تصویری است که بر روی سطح زمین مانند یک فرش نمایش داده می شود که به رفت و آمد افراد روی این تصویر واکنش نشان می دهد و تصویری متحرک را به نمایش می گذارد؛ این عکس العمل یا واکنش می تواند با صدا یا بدون صدا و با توجه به مکان استفاده شده عملکرد و حرکت و تصویری متفاوت داشته باشد. از این طریق ارتباط جذابی بین افراد و تصاویر ایجاد می شود که باعث جذب و ترافیک افراد در محدوده تعریف شده می شود.

در فناوری فرش هوشمند تصویر روی سطح زمین، دیوار و شیشه توسط یک ویدیو پروژکتور تولید و به نمایش در می آید و توسط سنسوری عبور افراد تشخیص داده شده و اطلاعات ورودی را به نرم افزار می فرستد؛ داده ها توسط نرم افزار و سیستم پردازش شده و به پرژکتور برای نمایش ارسال می گردد. سایز این تصویر معمولا از ۱۰۰ اینچ به بالا است و در محیط های روشن و تاریک در فضای سرپوشیده یا حتی بدون سقف و محیط خارج، قابل نصب و راه اندازی هستند.

تصاویر متحرک فرشهای هوشمند  قابل سفارش سازی و انتخاب توسط مشتریان بوده و با توجه به اینکه فرش هوشمند معمولا مصرف تبلیغاتی دارند هر مشتری می تواند با کاربرد مورد نیاز سفارش فرشی متفاوت داشته باشد. تصاویر شامل فیلم، افکت های حرکتی و انیمیشن ها، بازیها و آموزش های مختلف باشد.

این سیستم را می توان در هر مکانی که نور مستقیم خورشید نتابد نصب و راه اندازی کرد که معمولا در فرودگاهها و بانکها و فروشگاهها و اماکن نمایشگاهی و نیز فرهنگسراها برای پیاده سازی تبلیغات محیطی کاربرد بسیار دارد.

مزایای فرش هوشمند

  • مدرن تر و موثرتر کردن تبلیغات با روش غیر مستقیم به شیوه ای نوین
  • روح بخشی به محیط و ایجاد تفریحی جذاب برای تمام سنین توسط بازی های اینتراکتیو مانند فوتبال مجازی
  • پیاده سازی ایده های تبلیغاتی نوین از طریق افکت های تصویری و صوتی جذاب
  • جلب توجه حاضرین در مجموعه و طولانی تر کردن زمان توقف آن ها در محل های مورد نظر
قالب وردپرس قالب وردپرس